McAfee anti-virüs full cracklı indir l 18.01.2021

McAfee anti-virüs full son sürüm cracklı ücretsiz indir

McAfee full ücretsiz indirmeyi size sunmaktan gurur duyuyoruz. En iyi 3 anti-virüs program programları içeresindedir. Şüphesiz ki bir çok kötü niyetli insanların oluşturdukları arka kapı ve Truva atlarını çeşitli dosyalar adı altında gizliyorlar. Biz ATMACA Bilişim olarak örnek verecek olursak bunların en başında çeşitli oyun hileleri resim dosyaları veya çeşitli program kurulum dosyaları adı altında gizliyorlar. Ücretsiz bir oyun indirirken onunla birlik de o oyunun içine gizlenmiş bin bir türlü virüsleri de indirmiş olursunuz. Zaten bu yüzden sizlere anti-virüs programlarını kapatın derler. Bizden siz değerli takipçilerimize önerimiz hiçbir zaman bilgisayarınız kendisinden gelen programlarını kapatmamınız , gerekirse yalnızca o yükleyeceğiniz programa izin verin.

Çünkü kötü niyetli insanlar ( siyah şapkalı hacker tabiri caizse ) sizlerin gerek kredi kartı gerekse kişisel bilgilerinizi çalmaya can atıyorlar! Bu bilgileri sanmayın ki kendileri kullanmak için çalıyorlar . Bu bilgileri SATIYORLAR. DarkWeb , DarkWeb olmak üzere bir çok yere büyük paralar karşılığında satıyorlar. Çünkü bunlar çok değerli bilgiler. Sakın DEMEYİN ” Benim üstüme şirket açsın işte ne güzel diye 🙂 “ .Çünkü ciddi derece başınız belaya girebilir. Hayatınız kararır. Hapis cezası yersiniz gereksiz yere izlerler.

Başka bir sebep WEBCAM. Sizleri hareketlerinizi sebepsiz yere olsun veya olmasın izlerler ve bunları kayıt altına alıp satarlar. Lütfen demeyin kim ne yapsın bizim ne yaptıklarımızı diye adamların işi o sizi izlemek sizler gibi binlerce insanların görüntülerini kaydedip satıyorlar!

İşte bunlar olmasın diye güvenlik duvarı programları kullanalım bende bunları FULL PROGRAMLAR olarak sizlere sunuyorum.

McAfee Virüs tarama, anti-virüs ,ram temizleme, güvenlik duvarı ve tüm sızma işlemlerinde size tam koruma sağlar. Tam yetki ile sizi tüm kötü niyetli insanlardan koruyabileceğini iddia ediyorlar programcıları!

McAfee

QuickClean ile seçilen dosyayı temizleme

QuickClean özelliği, Türkçe isimlendirmek istenirse gereksiz dosyaları silme özelliğidir. Bu özellikle tarama başlattığınızda, sisteminizdeki gereksiz dosyalar ve çerezler taranıyor. Tarayıcı çerezleri, gereksiz dosyalar, depolama alanında çalacak boş içerikler tespit ediliyor ve yine size raporlama gösteriyor.

Silinen dosyalar sonrasında arta kalan dosyaların tespit edilmesi ve silinmesini de sağlayan özellik, kullanıcıların kontrolünde. Silinecek olan dosyaları seçebiliyor ve buna göre bir yönetim gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yukarıda bahsettiğim gibi gereksiz RAM yiyen gibi dosyaları silmeye yarıyor.

Eğer;

Yine de “McAfee” ‘den memnun değil iseniz veya size yeteri kadar gelmediyse bir kaç önceki yazımızda bulunan Malwarebytes Anti-Exploit Premium‘a bakabilirsiniz.

SÜRÜM: 8.8 P16

RAR ŞİFRESİ: atmacabilisim

KURULUM:Setupdan çıkarıp next diyip kuracaksınız.

İNDİRME LİNKLERİ

Google Drive

820 thoughts on “McAfee anti-virüs full cracklı indir l 18.01.2021